O nas

Kancelaria Radców Prawnych Zieliński & Przybyłowicz jest firmą prawniczą świadczącą profesjonalne usługi prawne, doradcze oraz szkoleniowe.

Naszymi podstawowymi kierunkami działań jest świadczenie bieżącej pomocy prawnej polskim i zagranicznym podmiotom gospodarczym o zróżnicowanych formach prawnych i profilach działalności oraz dostarczanie skutecznych rozwiązań na bazie dostępnych instrumentów prawnych, w szczególności w zakresie:

– transportu,

– spedycji,

– logistyki (TSL) oraz

– obsługi korporacyjnej spółek prawa handlowego.

Otwartość, zaangażowanie oraz kreatywne podejście do problemu to główne wartości, jakimi kierujemy się w relacjach z Klientem. Priorytetem w prowadzonej przez nas praktyce jest dbanie o wysoki standard obsługi prawnej, który powoduje, iż dla Klientów jesteśmy zaufanym partnerem pomagającym im skutecznie osiągać wyznaczone cele.

Świadcząc profesjonalne usługi prawne, kierujemy się chęcią zapewnienia Klientom bezpieczeństwa prawnego, które oznacza dla nas nie tylko doraźną pomoc, ale dostarczanie rozwiązań systemowych opartych na optymalizacji, analizie długofalowych skutków i przewidywaniu zagrożeń. Szczególną satysfakcję daję nam świadczenie pomocy prawnej przy realizacji zaawansowanych projektów nietypowych, przy których szczególnie ważne jest wykazanie się nieszablonowym podejściem, wyczuciem biznesowym oraz umiejętnością stworzenia spójnych rozwiązań dla zagadnień interdyscyplinarnych.

 

Nasz zespół

doświadczonych radców prawnych

Aleksandra Przybyłowicz

Radca Prawny

Tel. (+ 48) 784 005 091
E-mail: a.przybylowicz@kzps.pl

Języki: Angielski

Specjalizacje:

  • prawo transportowe,
  • postępowania sądowe i arbitraż,
  • prawo umów handlowych
  • obsługa prawna przedsiębiorców

Radca prawny Aleksandra Przybyłowicz  specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej   przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych, w szczególności podmiotów działających w obszarze transport, spedycja, logistyka (TSL),  nieruchomości, proces budowalny oraz spółek w branży IT.

Radca prawny Aleksandra Przybyłowicz posiada również wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz jednostek sektora finansów publicznych, w tym jednostek samorządu terytorialnego, spółek komunalnych, jednostek kultury.

Z sukcesem reprezentuje klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i w postępowaniach arbitrażowych.

W obszarze jej zainteresowań pozostaje problematyka prawa transportowego, prawa gospodarczego, prawa handlowego oraz procedury cywilnej.

Łukasz Zieliński

Radca Prawny

Tel. (+ 48) 692 455 068
E-mail: l.zielinski@kzps.pl

Języki: Francuski, Angielski

 

Specjalizacje:

  • prawo transportowe,
  • prawo spółek handlowych,
  • prawo zamówień publicznych,
  • prawo własności intelektualnej oraz IT

Radca prawny Łukasz Zieliński specjalizuje się w doradztwie prawnym na rzecz przedsiębiorstw działających w branży transport, spedycja, logistyka (TSL), oraz kompleksowej obsłudze korporacyjnej spółek prawa handlowego.

Radca prawny Łukasz Zieliński posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, doradztwie przy zawieraniu umów oraz ich wykonywaniu. Doradza podmiotom publicznym w zakresie prawa zamówień publicznych oraz polskim i zagranicznym przedsiębiorcom w  kwestiach dotyczących prawa cywilnego, prawa własności intelektualnej, w tym regulacji związanych z transferem technologii informatycznych.

Z sukcesem reprezentuje klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, w postępowaniach arbitrażowych oraz postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą.

W latach 2014 -2017 zasiadał we władzach Sądu Arbitrażowego przy Konfederacji Pracodawców Polskich Lewiatan w Warszawie jako członek Komitetu Arbitrażowego.